KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12343177
nr 1234 3177
Per Olof Netterblad
(f. 1949), Sverige
Akvarell, Hav, signerad, 48x18 cm
Per-Olof, P-O, Netterblad, svensk målare och grafiker född 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:47:02
150 kr
800 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Per Olof Netterblad
Läs mer om Per Olof Netterblad